Potwierdzenie transakcji

Przepraszamy, ale dane Twojego zamówienia nie są w tej chwili dostępne.

——————–

SPRAWDŹ NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE SZKOLENIE NA PLATFORMIE 

Przestrzeń księgowego to platforma dedykowana księgowym, biurom rachunkowym, kandydatom na księgowych i każdemu kto musi być na bieżąco ze wszelkimi zmianami w podatkach

Co otrzymasz w ramach pakietu „PRZESTRZEŃ DLA KSIĘGOWYCH”

TYGODNIÓWKA PODATKOWA

Najważniejsze zmiany i najbardziej problematyczne zagadnienia z zakresu PIT, CIT i VAT – wysyłana na maila z przypomnieniem, w formie PDF na platformie.

Dodatkowo w tygodniówce znajdziesz działy:

  • Ważne terminy z minionego tygodnia  + dział Nadchodzące terminy na bieżący tydzień – dzięki temu o niczym nie zapomnisz!

  • Tygodniówka PLUS – praktyczna analiza najczęściej pojawiających się problemów w księgowości – opracowanie w PDF,

  • Tygodniówka ZABEZPIECZ PODATNIKA – WEBINAR – opracowanie w formie WIDEO + prezentacja + pdf – problematycznych/spornych zagadnienia w celu zabezpieczenia interesów zarówno księgowych jak i podatników na wypadek ewentualnej kontroli skarbowej – 2 razy w miesiącu

DODATEK do tygodniówki

Opracowanie wybranego tematu związanego z bieżącymi zmianami w podatkach,

 

MIESIĘCZNY TERMINARZ podatkowy

Wszystkie najważniejsze terminy, o których musisz pamiętać – w postaci checklisty, którą można wydrukować i odznaczać.

 

WYDARZENIA MIESIĄCA – Webinar

Dostępny w każdy ostatni dzień miesiąca o godz. 20.00 na platformie. Na webinarze omawiany jest skrót najważniejszych wydarzeń ze świata podatków: PIT/VAT/CIT. (m.in. aktualności, skrót zmian, najciekawsze wyroki, interpretacje),

 

DOŻYWOTNI BONUS – 10% zniżki

Zniżka na wszystkie Webinary i eBooki na ewelinaduleba.pl (także te publikowane w przyszłości),

 

Przestrzeń dla księgowych

Podsumowując – co miesiąc, wszelkie aktualności ze świata podatków, niezbędne dla każdej osoby związanej z księgowością i podatkami!

To platforma, dzięki której będziesz na bieżąco ze wszystkimi terminami i zmianami podatkowymi oraz pogłębisz swoją wiedze z zakresu najczęściej pojawiających się problemów podatkowych w pracy każdego księgowego.

 

PODSUMOWUJĄC, wykupując dostęp dziś otrzymasz: 

  • cena za  miesiąc dostępu TYLKO 57 zł (każdy kolejny miesiąc dostępu w cenie 57 złotych) w formie abonamentu, 

  • przy zakupie w formie abonamentu w każdym momencie możesz zrezygnować z przedłużenia dostępu  zachowując dostęp na okres 30 dni od ostatniej płatności – więcej o płatnościach abonamentowych, 

  • platforma dostępna na komputerze, tablecie i telefonie,

  • natychmiastowy dostęp po zakupie,

  • na zakup otrzymujesz pełną FV 23%

  • 2 opcje zakup – TYLKO TERAZ


 

To gotowe narzędzie, dzięki któremu usystematyzujesz wszystkie aktualnie wprowadzane zmiany podatkowe!

Nie potrzebujesz nic więcej!


Wybierz jedną z 2 opcji dostępu do platformy: 

1. Dostęp na 30 dni w formie abonamentu

w cenie 57 złotych (za pierwszy miesiąc)

(każdy kolejny miesiąc to koszt 57 złotych jeśli chcesz zachować dostęp do nowych i archiwalnych treści – możesz zrezygnować w dowolnym momencie)

 


2. Dostęp na ROK – płatność jednorazowa

w cenie 649 złotych


Jeśli masz jakieś pytania – napisz do Nas


WAŻNE – dlaczego warto wybrać „ZAMAWIAM PŁACĘ KARTĄ”

Szybkie płatności przelewami bankowymi w przypadku zakupu w abonamencie zostały włączone jednak proszę pamiętać o tym, aby zachować stały dostęp do szkolenia i nie utracić dostępu do archiwalnej (już odblokowanej) części należy pamiętać, aby płatności za kolejny okres dokonać przed wygaśnięciem poprzedniego okresu.

Czyli wykupując szkolenie na 30 dni należy pamiętać, aby opłacić kolejny okres przed upływem tych 30 dni (na email otrzymasz specjalny link do płatności 3 dni przed zakończeniem okresu), jeśli płatność się spóźni system oczywiście ponownie aktywuje konto w systemie ale wcześniej odblokowane materiały mogą zostać usunięcie z Twojego konta – tak działa system aby nagradzać osoby, które posiadają stały dostęp do konta.

Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj płatność kartą (opcja ZAMAWIAM PŁACĘ KARTĄ), ponieważ wtedy system sam pilnuje, aby konto było aktywne cały czas i sam pobiera płatność z konta – płatności kartą obsługiwane są przez firmę Elavon Financial Services – jest to wiodąca firma zajmującą się obsługą płatności kartami (która obsługuje większość płatności kartami w sklepach stacjonarnych, z których korzystamy na co dzień) i gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Państwa danych. Przy zakupie abonamentu można z niego zrezygnować w dowolnej chwili w zakładce „Konto – Historia płatności” zachowując dostęp do końca opłaconego już okresu.

Copyright ©  Akademia Księgowości i Prawa Podatkowego EWELINA DULĘBA - KURSY Z KSIĘGOWOŚCI