Mistrz Vat

Zmiany w Vat w jednym miejscu

Od dziś nie musisz szukać informacji na temat aktualnych zmian w Vat lub jeździć na kilkugodzinne szkolenia stacjonarne, z których zapamiętasz max 30% – możesz to mieć w jednym miejscu, pod ręką z nieograniczonym dostępem 24 h/dobę przez laptop, tablet lub telefon.  Oglądasz ile chcesz i gdzie chcesz.

 

Co zawiera Mistrz VAT – aktualizacje i zmiany w Vat:

1. Min.4 szkolenia wideo miesięcznie z tematyki zmiany w Vat + analiza najciekawszych i najnowszych interpretacji w zakresie podatku VAT + obszerne PDF do każdego materiału wideo

Minimum raz w tygodniu (4 szkolenia wideo na miesiąc) na platformie pojawi się szkolenie omawiające aktualne zmiany w VAT lub najnowsze i najciekawsze interpretacje z zakresu podatku Vat . Do każdego szkolenia będą dołączone materiały w formie PDF do pobrania.

2. Miesięcznik Pakto VAT

Będzie to forma e-gazetki do pobrania raz w miesiącu w formie PDF, w której znajdziesz:

 • najważniejsze terminy podatkowe,
 • zapowiedź i skrót szkoleń na najbliższy miesiąc z Mistrza Vat,
 • rozszerzoną analizę lekcji VAT publikowanej na YT,
 • kompletny plan publikacji na miesiąc na pakto.pl

3. OPCJA DODATKOWA – BONUS Konsultacje na emaildziś 0 zł  zamiast 49,97 miesięcznie 

Mając aktywny abonament w Mistrzu Vat możesz zadawać pytania dotyczące aktualnych zmian w Vat, które zostały opublikowane w formie wideo na platformie Mistrza Vat. Na każde pytanie otrzymasz odpowiedź w formie PDF lub wideo w przeciągu max 7 dni.

Decydując się na zakup dostępu dziś – otrzymasz tę opcją bezpłatnie na zawsze (aby zadawać pytania wystarczy mieć aktywny abonament).

Mistrz Vat – dla kogo

Sama prowadzę biuro rachunkowe od kilku lat i wiem, że sukces w tej branży to jakość i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Jeśli nie będziesz na bieżąco z najważniejszymi zmianami w przepisach to niestety Twoje działania są skazane na błędy w księgowaniu firm Twoich klientów. Za tym idzie zła opinia biura i brak zaufania potencjalnych klientów.

Stworzyłam platformę Mistrza Vat w taki sposób, w jaki ja chciałabym zdobywać wiedzę z zakresu zmian w podatku Vat. Oprócz obszernego materiału w PDF, do każdego szkolenia otrzymujesz obszerne szkolenie wideo z omówieniem zmiany na przykładzie.

??? Czy warto ???

Webinary online z tematyki zmiany w Vat zwykle kosztują około 100 złotych za jednorazowe uczestnictwo w webinarze, z którego często nie otrzymasz nagrania wideo i notatek w PDF.

Szkolenia stacjonarne ze zmian w Vat to koszt około 300 złotych – one mają swoje plusy ale i minusy, ponieważ z takiego szkolenia nie zapamiętasz wszystkiego i bardzo często nie ma czasu na zadawanie pytań.

Na platformie online Mistrza Vat otrzymasz co miesiąc 4 szkolenia wideo zawierające najważniejsze zmiany w Vat + materiały PDF + analizy i interpretacje + BONUSY + Pakiet Startowy + Konsultacje na email za 0 zł

to wszystko dziś w cenie

 97 zł /30 dni

zamiast 197 zł/30 dni  

 

Opinie o moich szkoleniach

Jeśli spotykasz się z moimi szkoleniami po raz pierwszy i nie masz pewności czy warto z nich skorzystać – to zachęcam Cię do sprawdzenia ponad 250 opinii osób, które stale korzystają z moich kursów i szkoleń w ramach Akademii Księgowości i Prawa Podatkowego Ewelina Dulęba i projektu Pakto.pl.

Opinie uczestników znajdziesz na mojej stronie na fbkliknij tutaj 

Jak wykupić?

Dostęp do platformy Mistrza VAT możesz wykupić tylko w formie abonamentowej 30 dniowy na 2 sposoby:

 1. Półautomatyczny – płacą przelewem online z banku, PAMIĘTAJ aby w tej opcji przedłużyć dostęp na kolejne 30 dni przed upłynięciem poprzedniego okresu 30 dni – 3 dni przed jego upływem dostaniesz email z linkiem do przedłużenia kursu. WPŁATA PO MINIĘCIU OKRESU 30 DNI spowoduje brak ciągłości w dostępie do platformy co z kolei spowoduje zablokowanie części szkoleń …..
 2. Automatyczny (zalecany) – płacąc online kartą płatniczą po upływie 30 dniu dostęp do szkolenia przedłuży się sam a kwota zostanie pobrana z Twojej karty płatniczej automatycznie.

Zrezygnować z przedłużania szkolenia możesz w każdej chwili  po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce moje konto.

 

UWAGA: z miesiąca na miesiąc ilość dostępnych materiałów na platformie będzie rosła tak więc – Cena dołączenia do platformy także będzie wzrastać…

— Kupując dziś otrzymujesz gwarancję stałej ceny —

— przy przedłużeniu kursu —

Pomimo tego, że cena kursu w przyszłości zwiększy się, Ty zapłacisz dokładnie 97 zł/30 dni dostępu do Mistrza Vat. Jedyny warunek to zachowanie ciągłości w dostępie do platformy.

Jeśli zdecydujesz się na zakup dostępu do platformy Mistrza Vat dziś otrzymasz:

 • niższą cenę na zawsze* 97 zł/30 dni  zamiast 147 zł/30 dni.
 • BONUS Konsultacje na email 0 złotych na zawsze zamiast 49 zł/30 dni
 • dostęp od 02-12-2019r.  do pakietu 6 szkoleń ze zmiany w Vat w 2020r.  o wartości 480 zł

Dostępność

100/100 sztuk lub do pt. do 23-59

 

*PAMIĘTAJ – aby zachować niższą cenę na zawsze musisz zachować stały dostęp do kursu, dlatego zalecamy skorzystać z płatności kartą płatniczą. Opłacenie dostępu do platformy na kolejny miesiąc po zakończeniu poprzedniego okresu spowoduje zmianę ceny na aktualnie obowiązującą cenę na stronie.

Dostęp do szkolenia + Pakiet Startowy – dostępny

od 2-12-2019r.

Pakiet Startowy to 6 szkoleń z serii zmiany w Vat – którą wejdą w życie w najbliższym czasie.  Dostęp do poniższych szkoleń odblokuje się 2 grudnia 2019r i otrzymujesz go na stałe w ramach aktywnego abonamentu.

 • WIS – wiążąca informacja stawkowa

 • Split Payment – mechanizm podzielonej płatności

 • Biała Lista – nowy wykaz podatników VAT

 • Zmiany w WDT w 2020r.

 • Kasy fiskalne online 2020r. – dla kogo obowiązkowe po zmianach (terminy wprowadzenia) oraz kto i na jakich zasadach skotysta z ulgi na zakup kasy fiskalnej online

 • Szkolenie NIP na paragonie – porady na 2020r.

Copyright © 2021 Akademia Księgowości i Prawa Podatkowego EWELINA DULĘBA - KURSY Z KSIĘGOWOŚCI