Jednorazowa propozycja – Akademia Treningowa VAT

MAM DLA CIEBIE PREZENT

AŻ 70% ZNIŻKI

na pierwsze 30 dni dostępu do kursu

AKADEMIA TRENINGOWA VAT

Sprawdź co zawiera szkolenie: link do opisu: https://ewelinaduleba.pl/product/vat/

30 dniowy dostęp abonamentowy do kursu

w cenie -70% to jest:

44,10 zł.

zamiast 147 złotych .


DOSTĘP ABONAMENTOWY do moich kursów to najprościej mówiąc 30 dniowy dostęp do kursu, który po 30 dniach można przedłużyć (automatycznie lub ręcznie) i odblokować dalszą część kursu.
Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań – nie musisz przedłużać go na kolejne 30 dni 🙂
Zniżka 70% na pierwsze 30 dni dostępu.

Jak wygląda to szkolenie VAT?

  • Po zakupie dostajesz natychmiastowy dostęp.
  • Na początku dostępne są 2 pierwsze moduły, kolejne udostępniane są kolejno przez 2 miesiące – wszystko po to aby zmaksymalizować efekty nauki.
  • Dostęp do kursu nadawany jest na 6 miesięcy (przy płatności z góry za cały kurs)
  • W szkoleniu udostępniony jest PLAN SZKOLENIA w 2 miesiące – to optymalny czas, w którym przejdziesz szkolenie VAT, nawet jeśli jesteś osobą totalnie początkującą w VAT.

 

Co zawiera Kurs z VAT

  • Ponad 500 minut materiałów wideo  w 7 obszernych modułach, każdy moduł to materiał video w którym wszystko tłumaczę od podszewki – dosłownie – powołuję się na przepisy i pokazuję jak je interpretować bo to jest najważniejsze, to jest podstawa prawidłowych rozliczeń w VAT.
  • Ponad 110 PDF-ów do pobrania (notatki, prezentacje, omówienia, przykłady, interpretacje i wzory) – dzięki, którym utrwalisz swoją wiedzę zdobytą podczas tego szkolenia z Vat.
  • Sesje QandA – przez cały okres kursu będziesz mógł/a zadawać pytania dotyczące zagadnień w kursie. Raz w miesiącu będę zbierała pytania i nagrywała wideo, w którym odpowiem na Twoje pytania. Żadne inne stacjonarne szkolenie z Vat nie oferuje takiej opcji.
  • Egzamin certyfikacyjny – po zakończeniu szkolenia z Vat otrzymujesz możliwość przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego, który jest bezpłatny i odbywa się przez internet.

 

Jak widzisz zasób wiedzy jaki dostajesz decydując się na to szkolenie Vat jest ogromny.

Jestem pewna, że żaden inny kurs VAT online nie zawiera tak obszernych materiałów w tak korzystnej cenie z dostępem na 6 miesięcy do materiałów WIDEO.

 

 

Korzystasz z moich szkoleń po raz pierwszy?

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, nie wiesz w jaki sposób prowadzę swoje szkolenia  i nie masz pewności czy to dobra inwestycja to zapraszam Cię do sprawdzenia opinii na mojej stronie na FB gdzie prowadzę bezpłatne szkolenia z księgowości: sprawdź opinie na mój temat

 


30 dniowy dostęp abonamentowy do kursu

w cenie -70% to jest:

44,10 zł.

zamiast 147 złotych .

Copyright © 2021 Akademia Księgowości i Prawa Podatkowego EWELINA DULĘBA - KURSY Z KSIĘGOWOŚCI