Dostęp abonamentowy do kursów

Na czym polega płatność abonamentowa

Płatność abonamentowa polega na cyklicznej płatności (określonej przy konkretnym kursie) np.: co 1 miesiąc. Wykupując dostęp cykliczny (abonamentowy) otrzymujesz dostęp do części kursu na wyznaczony okres czasu – aby dalej korzystać z kursu i odblokować kolejne moduły należy opłacić dostęp na kolejny okres czasu przed zakończeniem bieżącego okresu.

Płatności cyklicznej możemy dokonać na 2 sposoby:

  • sposób automatyczny przy użyciu karty płatniczej – ta metoda jest dla Ciebie wygodniejsza, ponieważ każda kolejna płatność zostanie pobrana przez nasz Bank automatycznie do czasu kiedy Ty nie zdecydujesz że rezygnujesz  z przedłużania dostępu do konkretnego kursu. Rezygnacji można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto w Akademii w zakładce historia transakcji

  • sposób półautomatyczny przy użyciu płatności internetowych Tpay (przelew online) –  czyli dostęp opłacić można przy wykorzystaniu zwykłych płatności internetowych – tutaj jednak przed upływem bieżącego dostępu do wybranego kursu należy opłacić go na kolejny okres aby nie stracić dostępu. Przed upłynięciem bieżącego okresu dostępu dostaniesz powiadomienie z linkiem do opłacenia kolejnego okresu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu 🙂

 

Copyright ©  Akademia Księgowości i Prawa Podatkowego EWELINA DULĘBA - KURSY Z KSIĘGOWOŚCI