Dzień Księgowego – odbierz PREZENT

Z okazji wyjątkowego święta 😃 Bo NASZEGO 😃 mam dla Ciebie aż 2 PREZENTY

Z tej okazji, wręczam każdej/mu z Nas wirtualny PUCHAR za wszelkie zasługi 🏆 oraz życzę Wam Kochani (i mi tego też życzcie ) dużo wytrwałości, SZCZĘŚCIA, elastycznych terminów i powodzenia w realizacji wszelkich wyzwań zawodowych – wiecie, że możecie zawsze na mnie liczyć – staram się jak tylko mogę 🌹🌹🌹.

Wspólnie z Moją ekipą przygotowałam dwa prezenty z tej okazji


🎁PIERWSZY PREZENT 🎁 

1. Dla wszystkich naszych obecnych w Przestrzeni dla Księgowych – ebook Kompendium SLIM VAT 3 – jest już u Was do pobrania (zakładka moje kursy — Przestrzeń dla Księgowych – Czerwiec)

2. Dla wszystkich którzy jeszcze do naszego wyjątkowego miejsca jakim jest Przestrzeń dla Księgowych nie dotarli lub jeszcze nie słyszeli – mogą zakupić
ebook Kompendium SLIM VAT 3 w super promocji 
tylko dziś jego cena 17,00 zł zamiast 87,00 zł
Szczegóły: https://ewelinaduleba.pl/product/e-book-kompend…

WAŻNE
przy tej opcji nieskromnie napiszę że warto dołączyć do Przestrzeni Księgowego (ebook jest w prezencie za darmo + cała platforma wiedzy z czerwca + maj)

Szczegóły: https://ewelinaduleba.pl/product/przestrzen-dla-ksiegowych/


🎁DRUGI PREZENT 🎁

Ruszamy już początkiem lipca z Akademią Treningową VAT – tęskniłam za nią bardzo! Tym bardziej, że jest tyle zmian do omówienia, że czeka nas wspaniały okres razem w Akademii: zapraszam do zapisania się na webinar bezpłatny (link również komentarzu) i odbierz specjalny PREZENT – dla rozwoju zawodowego i zdecydowanie spokojniejszego snu.
Zapis na bezpłatny Webinar + prezent
po zapisie: https://ewelinaduleba.pl/vat3

Dziękuję że jesteście ze mną!
Bardzo za to jestem wdzięczna
 Dobrego dnia Ewelina 

Copyright ©  Akademia Księgowości i Prawa Podatkowego EWELINA DULĘBA - KURSY Z KSIĘGOWOŚCI